Etiket Arşivi: internet projeleri

Enginar Rehberi

Enginar Rehberi Enginar Rehberi Olarak Amacımız; Enginar ile ilgili Tüm Bilgileri, Yemek Tariflerini ve Enginar Üreticilerini Bir Çatı Altında Toplamaktır Projeye Git:  www.enginarrehberi.com Proje Durumu: Satılık   Devamını Oku »

Toptan Çuval

Toptan Çuval Toptan Çuval; Türkiyedeki Çuval Üreticilerini Bir Araya Toplamayı, Alıcıyı – Satıcı ile aracısız buluşturmayı amaçlamaktadır. Projeye Git:  www.toptancuval.com Proje Durumu: Satılık Facebook, Twitter, Google+ Hesapları ile Birlikte Satılıktır.   Devamını Oku »

Sebze Meyve Toptancıları

Sebze Meyve Toptancıları Toptan Sebze Meyve Satışı ve Türkiyedeki Sebze Meyve Toptancılarını Bir Çatı Altında toplamayı amaçlayan Bir proje Projeye Git: www.sebzemeyvetoptancilari.com Durumu: Satılık Proje Facebook, Twitter, Google+ Hesapları ile Birlikte Satılıktır.   Devamını Oku »

Otomat Projeleri

Otomat Projeleri Türkiye’nin Satış Otomatı Portalı Türkiyede Satışı Yapılan Tüm Satış Otomatlarını Bulabileceğiniz bir proje Projeye Git: www.otomatprojeleri.com   Devamını Oku »

Toptan Hurda

Toptan Hurda toptanhurda.com’un Amacı; Türkiyedeki Tüm Hurda ve Geri Dönüşüm Firmalarını Tek bir Çatı Altında Toplamaktır. Projeye Git: www.toptanhurda.com Durumu: Satılık Proje Facebook, Twitter, Google+ Hesapları ile Birlikte Satılıktır.   Devamını Oku »

Bayrampaşa Hali

Bayrampaşa Hali Sebze ve Meyvenin En Tazesini, En Uygun Fiyata İster Toptan İster Perakende Alışını Sağlayabileceğiniz Bir Proje Projeye Git: www.bayrampasahali.com Durumu: Satılık Proje Facebook, Twitter, Google+ Hesapları ile Birlikte Satılıktır.   Devamını Oku »

Scroll To Top